Logo

anno 1994

   +372 664 48 74

 +372 506 92 34

RU

Projekteerimine

Valve süsteemui projekterimineAlarmsüsteemide projekteerimine on protsess, mis nõuab inseneri- ja projekteerimisalaseid kogemusi ja asjakohast kvalifikatsiooni. Meie spetsialistidel on kõik vajalikud oskused ja nad suudavad kiiresti välja töötada Teie ja Teie vara turvalisust tagava tehnilise lahenduse.

Kogu projekteerimisprotsess on jagatud mitmeks etapiks. Esimeses etapis, pärast kliendilt tehnilise ülesande saamist, uurivad meie töötajad territooriumi põhjalikult läbi ja analüüsivad hoone arhitektuurilisi ja tehnilisi omadusi. Selles etapis selgitatakse välja kõik kaitstava objekti võimalikud ohud ja nõrkused. Edasi valitakse optimaalsed võimalike ohtude ennetamise viisid ja sobivad tehnilised vahendid. Kogu kogutud teave süstematiseeritakse ja üksikasjad arutatakse kliendiga läbi. Viimaseks etapiks on kliendile üleandmiseks vajaliku dokumentatsiooni ettevalmistamine.

Pakume järgmiste turvasüsteemide projekteerimist:

• valvesignalisatsioon;

• videovalve;

• juurdepääsu kontroll ja juhtimine;

• tule- ja valvesignalisatsioonisüsteem (ka automaatne);

• tulekahjusignalisatsioonisüsteem ja evakuatsioonijuhtimine;

• integreeritud turvasüsteem.

CAESARI TURVATEENISTUSE AS pakub projekteerimisteenused üle Eesti. Teenuse maksumus kujuneb algstaadiumis, pärast kõigi kliendi tehniliste nüansside ja soovide põhjalikku analüüsi. Tellides nimetatud teenuse koos paigaldamise ja hooldusega, saate täiendava allahindluse.

Paigaldus

PaigaldusTurvaseadmete paigaldamine toimub projekti alusel. Tegemiste võib olla kas valmislahendus või spetsiaalselt kliendi tellimuse jaoks välja töötatud lahendusega. Pakume tehnilisi süsteeme, mis kaitsevad kliendi vara mitte ainult sissetungijate, vaid ka tulekahju, gaasileketega seotud kommunaalavariide, üleujutuste ja muude hädaolukordade eest.

Seadmete paigaldamisel võtame arvesse kõiki tegureid ja seadme töötingimusi: tolmu ja niiskuse tase, temperatuur jne. Paigaldamisprotsess sisaldab:

• seadmete ja tarkvara kohandamist;

• ühenduse loomist juhtimiskeskuse konsooliga;

• kõigi süsteemide töö testimist;

• kliendi personali koolitamist;

• garantiiteenust.

Turvafirma CAESARI TURVATEENISTUSE AS usaldab töö ainult kõige kvalifitseeritumatele töötajatele, tagades seeläbi oma klientidele tehtud töö kõrge kvaliteedi. Meie pakutavad lahendused sobivad nii eramutele ja korteritele kui ka mistahes äripindadele (kauplused, laod, kontorid, restoranid, hotellid, tootmispiirkonnad jne).

Remont

RemontÜkski tehnosüsteem pole igavene. Kõige sagedamini lõpetavad valveseadmed töö ebaõigekasutamisetõttu või välistegurite (niiskus, korrosioon, elektrikatkestused või muud mehaanilised tegurid) mõjul. Juhul kui seadmete garantii enam ei kehti, tuleme appi meie - turvafirma CAESARI TURVATEENISTUSE AS tehnikaosakond.

Meie kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond testib teie turva- ja tuletõrjevõrku, tuvastab vigased elemendid ja nende purunemise põhjused. Kui kahju on väike, häälestab tehnik süsteemi kohapeal. Kui remont nõuab komponentide osalist väljavahetamist, koostame teile hinnapakkumise. Sageli selgub, et kahjustatud seadmete asendamine on palju odavam kui nende parandamine.

Teostame järgmiste juhtmega ja traadita turva- ja tuletõrjesüsteemide remonti:

• valvesignalisatsioon;

• videovalve;

• juurdepääsu kontroll ja juhtimine;

• tule- ja valvesignalisatsioonisüsteem (ka automaatne);

• tulekahjusignalisatsioonisüsteem ja evakuatsioonijuhtimine;

• integreeritud turvasüsteem.

Parem on turva- ja tuletõrjesüsteemide remondiga mitte viivitada, sest see võib põhjustada ülejäänud seadmete talitlushäireid ja ohustada kaitstud objekti. Võtke meiega kohe ühendust ja aitame säästa Teie närve, aega ja raha.

Seadmete hooldus/ennetavadtööd.

Hooldus töödCAESARI TURVATEENISTUSE AS teostab igat tüüpi turva- ja tuletõrjesüsteemide ennetavat ja plaanilist hooldust. Õigeaegne hooldus tagab alarmi stabiilsuse ning vähendab ka valehäirete ja selle üksikute elementide purunemise tõenäosust.

Seadmete hoolduskompleksi saab jagada kolmeks:

TEENINDUS - ühekordne tehniku visiit arve alusel, et kontrollida seadme töövõimet, tuvastada ja kõrvaldada probleeme;

RUTIINHOOLDUS - teostatakse kliendiga sõlmitud kokkuleppe alusel, kus on ära toodud teenuse maksumus ning ennetus- ja remonditööde sagedus. Enamasti viiakse läbi üks kord aastas või kord kvartalis;

GARANTIITEENUS - teostatakse seadmete ostmisel ja paigaldamisel. Tagab süsteemide korrektse töö garantiiajal. Mistahes väärkasutamine muudab garantii kehtetuks.