Logo

anno 1994

   +372 664 48 74

 +372 506 92 34

RU

Meist

О нас!

Turvaettevõte CAESARI TURVATEENISTUSE AS asutati Eesti kapitalil 1994. aastal ja tegemist on ühe edukama ettevõttega tänapäevasel Eesti turvateenuste turul. Meie ettevõte on Eesti Turvaettevõtete Liidu (ETEL) liige, millega tagame turvateenuste vastavuse kõigile riiklikele standarditele. Oleme ennast tõestanud usaldusväärse partnerina, kes suudab pakkuda lahendusi mis tahes keerukuse ja ulatusega probleemidele.

Oleme enam kui 25 arengu- ja kujunemisaasta jooksul moodustanud rikkaliku kliendiportfelli, loonud äratuntava kaubamärgi, meie turvateenused on muutunud kättesaadavamaks ja usaldusväärsemaks ning meie teenus on muutunud kvaliteetsemaks. Meie klientideks on suured äri- ja logistikaettevõtted, riigi- ja munitsipaalasutused, aga ka erakliendid.

Täna on liidripositsioonil tehnilised ja füüsilised turvateenistused. Meie turvamehed on kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid. Nad on varustatud kogu vajaliku eraturvategevuses kasutatava erivarustusega. Oleme võimelised tagama turvalisust mis tahes ulatusega ja spetsialiseerumisega avalikel üritustel ja objektidel.

CAESARI TURVATEENISTUS AS tehnikaosakond töötab kaasaegsete ja kõrgtehnoloogiliste automatiseeritud turvasüsteemide projekteerimisega. Pakume nii valmislahendusi kui ka projekti nullist loomist kõiki kliendi soove ja kaitstava objekti eripära arvestades. Turvaseadmete, juhtimissüsteemide, videovalve ning turva- ja tulekahjusignalisatsiooni (ATS) paigaldamine, seadistamine ja hooldus, heli- ja videosalvestus - see on vaid väike osa pakutavatest lahendustest.

Keskendume oma teenuste kvaliteedile. Pakume igale kliendile vastavalt meile esitatud ülesandele personaalset lahendust.

CAESARI TURVATEENISTUS AS-l on kõik turvateenuste rakendamiseks vajalikud Eesti Vabariigi Politsei- ja Piirivalveameti poolt väljastatud tegevusload:

TTO000028   juhtimiskeskuse pidamine

FEH000305   tuleohutuse projekteerimine, ehitamine ja hooldamine

TTO000024   turvakonsultatsioon

TTO000025   vallas- ja kinnisvara valve ja kaitse

TTO000026   isikukaitse

TTO000027   korra tagamine üritusel või valveobjektil

Meie eelised:

  • End aja jooksul tõestanud ettevõte (turul alates 1994. aastast);
  • Kõigi vajalike litsentside ja lubade olemasolu;
  • Töötajate erialase koolituse kõrge tase;
  • Kõrgelt kvalifitseeritud teenindus ja klienditugi 24/7;
  • 24-tunnine turvasüsteemide tehniline tugi;
  • Patrullide arv tagab häiretele kiire reageeringu;
  • Personaalne lähenemine igale kliendile;
  • Paindlik hinnapoliitika.

Meil on hea meel, et olete meid valinud. Meiega võite end turvaliselt tunda!